radniblisko.pl

RADNI BLISKO PODKOWY LEŚNEJ

SERWIS INFORMACYJNY

Podkowa Leśna,
18 sierpnia 2017, godz. 04:55zakres: tytuł wstęp tekst

Strona używa plików cookie w celach statystycznych.

I sesja Rady VII kadencji
autor: Paweł Siedlecki

zobacz:
terminy dyżurów radnych
(ul. Akacjowa 39/41)


by otrzymywać powiadomienia
komentarze

Tylko poważne | Jeśli chcesz: zobacz komentarze nie na poważnie

Kibic: Kibice dla swojego miasta klubowego metropolitarnego

[komentarz do depeszy: G. Smoliński: potrzebna komisja do sprawdzenia wniosku o referendum]

Szacun razy 3 dla kibiców Legii za baner ku pamięci męczeństwa, ofiar i bohaterów zamordowanych w Warszawie w II wojnę światową. Najpiękniejsze to było ze wszystkiego co kibice zrobili. Związane z klubem , ponieważ miastem klubu Legia jest Warszawa. A najważniejszym świętem w Mieście Klubowym Legii jest rocznica Powstania Warszawskiego. To było piekło . A po nim gruzy, kamienie, kurz zamiast tlenu i krew zamiast trawy. Powstańcy przeżyli wojnę to nam nie straszna UEFA. Zresztą jest związek baneru z klubem piłkarskim a klubu z metropolią warszawską, więc kary nie może UEFA nakładać.

2017-08-06 20:47:58
Nieważne to co Ważne: W bałaganie

[komentarz do depeszy: G. Smoliński: potrzebna komisja do sprawdzenia wniosku o referendum]

Załóżmy, że za kilka lat stwierdzą :ustawy nie są zgodne z Konstytucją. Wybrani sędziowie na podstawie błędnych ustaw nigdy nie powinni sądzić. Sędziów takich zwolnią. Ich wyroki będą nieważne. Sprawy do ponownego rozpatrzenia. Efekt- totalny bałagan prawny. Może okazać się, że ustawy nie wejdą w życie. Ich projekty będą pełnić rolę straszaków. Bójcie się i spełniajcie oczekiwania. Wykazujcie 300% lojalności. Takie 300% wykazują Zwycięzcy w Wyścigu Szczurów. Jednak taki Zwycięzca jest lojalny najpierw sobie samemu a nie ojczyźnie czy partii.

2017-07-29 21:31:47
Sezon Ogórkowy:

[komentarz do depeszy: G. Smoliński: potrzebna komisja do sprawdzenia wniosku o referendum]

Są kraje bez Trybunałów Konstytucyjnych. Jednak te kraje nie miały komunizmu, nie były pod rozbiorami. I ludzie charakterologicznie spokojniejsi. My musimy mieć jak największy rozdział władz: sądowniczej, ustawodawczej, wykonawczej i 4 władzy kościelnej. Połączone władze królestwa nie odrodzą ale monopartyjną tyranię mogą stworzyć. Chociaż niektórzy marzą o Jezusie jako królu Polski. I to doskonałe rozwiązanie . Król wieczny. Niewidoczny. Jest jeden problem. Jezus nigdy nie chciał być Królem państwa. Jezus apolityczny tak bardzo, że nawet nie wzywał Żydów do walki o wolność i suwerenność. Wtedy ojczyznę Jezusa okupowali Rzymianie. Jezus nie mieszał się do polityki. Filozofia Jezusa to: miłość do bliźniego, darmowe nauczanie, darmowe leczenie, ubogie życie. Jakże daleka od tego jest filozofia współczesnych apostołów i wyznawców. Jezus nie chciałby być królem Polski. Dziwne, że mocno wierzący tego nie wiedzą.

2017-07-29 19:39:25
Koniecpolski -Końcaniewidać: To już koniec, nie ma już nic { polityczny pic}

[komentarz do depeszy: G. Smoliński: potrzebna komisja do sprawdzenia wniosku o referendum]

Jak ktoś z radością śpiewa: ,, to już jest koniec, nie ma już nic... ", to nie widzi, że to PIC{S}... Prezydent chce mieć spokojne wakacje, więc wysłał ustawy na vakacjo legis... Poleżą, opalą się w słońcu, nabiorą rumieńców i trafią od września do piekielnej politycznej kuchni. A tam kuchenne rewolucje i bitwa na noże. I od Nowa Polska Ludowa...

2017-07-24 20:47:13
ZMIANA USTROJU: Orędzie w Seksoholikolandii{ where is land? Wie tylko Minister Spraw Zagranicznych RP}

[komentarz do depeszy: G. Smoliński: potrzebna komisja do sprawdzenia wniosku o referendum]

SEKSOHOLIKOLANDKI I SEKSOHOLIKOLENDRZY! DZIŚ WYBIŁA WIEKOPOMNA CHWILA! ZMIENILIŚMY USTRÓJ W SEKSOHOLIKOLANDII Z RACZKUJĄCEJ DEMOKRACJI NA MONOPARTYJNY. JEDNA PARTIA JEDNA WŁADZA. JEDNA PARTIA TRZYMA LEJCE USTAW,SĄDÓW, WYKONAWCZEJ WŁADZY I INNYCH. MY I WŁADZA TO JEDNO. DZIĘKUJEMY WAM , ŻE W REFERENDUM W WASZEJ WYOBRAŹNI WYRAZILIŚCIE 100% POPARCIE TELEPATYCZNE DLA ZMIAN USTROJOWYCH. OD DZIŚ NIE BĘDZIE SĘDZIÓW NA TELEFON Z PARTII ,,JEDEN DZIEŃ PO". TERAZ SĘDZIOWIE BĘDĄ NA TELEFON PARTII ,,POMÓDLSIĘ I SPŁÓDŹ ." CZY COŚ ZMIENIŁO SIĘ PO REFORMIE W SĄDOWNICTWIE? JEŚLI JESTEŚ MALUCZKIM WIERZĄCYM W MONOPARTIĘ WYGRASZ. JEŚLI NIE WIERZYSZ PRZEGRASZ. IM WIĘCEJ MAMY WŁADZY TYM JEJ MNIEJ . I CIĄGLE MAŁO WŁADZY. SEKSOHOLIKOLANDIA CIERPI NA WIECZNY BRAK WŁADZY WE WŁADZY. NASZ EGZORCYSTA NIE WYLECZY TEJ CHOROBY. JEST ODWIECZNA. EGZORCYSTA SAM JEST CHORY NA WIECZNY BRAK WŁADZY. LUDZIE I BOGOWIE TAKIE CIERPIĄ KATUSZE, BO NIE MA NA TO LEKARSTWA . Gdzie jest Seksoholikolandia wie tylko Minister Spraw Zagranicznych RP.

2017-07-21 00:03:00
Wróż Maciej z Leśnegoecha : Serwis a globalizm

[komentarz do depeszy: M. Trepczyński: nowa formuła serwisu]

Masz pan rację, że ten serwis jest potrzebny, także po to aby uświadamiać sprawy globalne. Każde globalne ma wpływ na lokalne. Nie każde lokalne wpływa na globalne. Pewnie i Podkowa wejdzie w skład Metropolii Warszawskiej. Bogata gmina to mega kąsek . Mega sponsor tworu zwanego Metropolią. Zazwyczaj bogaty więcej daje na tacę. Nie jest to reguła... Pana serwisko. Pan ma pierwszeństwo w nowym roku inicjacji , a nawet inseminacji 1000 artykułów dać temu serwisowi. Jak przystało na Ojca Założyciela.

2017-02-01 08:31:06
NIEWAŻNE: System 1 rozkazu in ass

[komentarz do depeszy: M. Trepczyński: nowa formuła serwisu]

Polityka także samorządowa uwielbia ludzi in ass. Wszystko masz stosując in ass. Sie ma, sie nie ma! Im więcej Asów znasz tym większy jesteś As stosując system wchodzenia in ass. Ludzie in ass wykonują każdy rozkaz Asa. Są posłuszni, wierni , mają gumowe uszy. Także wybór sędziów przez polityków nie usprawni działania sądów. Będą to ludzie in ass na rozkaz. Dzięki temu Polska będzie państwem 1 rozkazu .

2017-02-01 08:10:50
Serwis informacyjny "radniblisko.pl"; założony w 2009 r.; ze względu na częstotliwość publikowanych informacji nie podlega obowiązkowi rejestracji sądowej oraz w BN; prowadzenie: Marcin Trepczyński.

(C) naszestrony.eu